Produkty

Sheba Delicacy kapsičky zmiešaný výber v želé pre dospelé mačky 4 x 85g

Produkty Sheba Delicacy kapsičky zmiešaný výber v želé pre dospelé mačky 4 x 85g
Dostupné veľkosti
  • 4 x 85g
  Chutné mäsové vločky starostlivo pripravené vo fantastickom želé, ktoré sa rozpúšťa na jazyku. Dokonalé krmivo pre domácich miláčikov, ktoré v nich vyvolá túžbu sa líškať. Dostupné v balení po 85 g.
  • Vysoko kvalitné krmivo pre dospelé mačky, ktoré poskytuje kompletnú výživu vášmu mačaciemu spoločníkovi.
  • Chutné mäsové vločky starostlivo pripravené vo fantastickom želé, ktoré sa rozpúšťa na jazyku.
  • S láskou pripravované krmivo pre mačky v kapsičke po 85 g, s lahodnou chuťou, ktorú mačky milujú.
  • Lahodné krmivo pre domácich miláčikov vyrobené z vybraných surovín a rýb pochádzajúcich z certifikovaných, udržateľných chovov.
  • Kvalitné receptúry krmív pre mačky, vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok.
Nutričné ​​hodnoty (%)
bielkoviny
7.7
obsah tuku
4.8
anorganická látka
1.7
hrubá vláknina
0.30
vlhkosť
85.0
  Ingrediencie: Losos: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (38%, z toho 94% prírodné*), ryby a vedľajšie produkty z rýb (100% prírodné*, vrátane 4% lososa), minerálne látky, cukry. *prírodné ingrediencie. Biela ryba: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (38%, z toho 94% prírodné*), ryby a vedľajšie produkty z rýb (100% prírodné*, vrátane 4% bielej ryby), minerálne látky, cukry. *prírodné ingrediencie. Kuracie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (42%, z toho 94% prírodné*, vrátane 4% kuracieho), minerálne látky, cukry. *prírodné ingrediencie. Morcacie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (42%, z toho 94% prírodné*, vrátane 4% morčacieho), minerálne látky, cukry. *prírodné ingrediencie.
Please refer to the product label for the most accurate nutrition, ingredient, and allergen information.

Návod na kŕmenie

 

Mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 2 kapsičky a 10 g suchého krmiva denne, mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 2 kapsičky a 20 g suchého krmiva denne, mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 3 kapsičky a 15 g suchého krmiva denne. Odporúčame podávať zmes kompletného mokrého a suchého krmiva SHEBA®.

Viac takýchto produktov