Produkty

Sheba kapsičky pre dospelé mačky: rybí výber v šťave 4 x 85g

Produkty Sheba kapsičky pre dospelé mačky: rybí výber v šťave 4 x 85g
Dostupné veľkosti
  • 4 * 85 gram
Luxusná zmes krehkých mäsových kúskov v lahodnej omáčke. Výnimočné krmivo pre domácich miláčikov, ktoré je tak chutné, že si určite budú pýtať prídavok. Dostupné v balení po 85 
  • Vysoko kvalitné krmivo pre dospelé mačky, ktoré poskytuje kompletnú výživu vášmu mačaciemu spoločníkovi.
  • Luxusná zmes krehkých mäsových kúskov v lahodnej omáčke.
  • S láskou pripravované krmivo pre mačky v kapsičke po 85 g, s lahodnou chuťou, ktorú mačky milujú.
  • Lahodné krmivo pre domácich miláčikov vyrobené z vybraných surovín a rýb pochádzajúcich z certifikovaných, udržateľných chovov.
  • Kvalitné receptúry krmív pre mačky, vyrobené bez umelých farbív a konzervačných látok.
Nutričné ​​hodnoty (%)
bielkoviny
8,5
obsah tuku
4,5
anorganická látka
2
hrubá vláknina
0,3
vlhkosť
82.0
INGREDIENCIE : Losos, Treska tmavá: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (35%, prírodné* 94%), ryby a vedľajšie produkty z rýb (prírodné* 100%; vrátane lososa 4% a tresky tmavej 4%), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. *Prírodné ingrediencie. Biela ryba: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (40%, prírodné* 94%), ryby a vedľajšie produkty z rýb (prírodné* 100%; vrátane bielej ryby 4%), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. *Prírodné ingrediencie. Morská ryba: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (40%, prírodné* 94%), ryby a vedľajšie produkty z rýb (prírodné* 100%; vrátane morských rýb 4%), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. *Prírodné ingrediencie. Treska:mäso a produkty živočíšneho pôvodu (40%, prírodné* 94%), ryby a vedľajšie produkty z rýb (prírodné* 100%; vrátane tresky 4%), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. *Prírodné ingrediencie.
Please refer to the product label for the most accurate nutrition, ingredient, and allergen information.

Návod na kŕmenie

Odporúčame postupný prechod na nové krmivo, upravte množstvo a rozdeľte krmivo podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Ak potrebujete informácie ohľadom kŕmenia, navštívte našu webovú stránku alebo sa obráťte na našu zákaznícku linku. Ponúknite čerstvú pitnú vodu. Jedlo podávajte pri izbovej teplote, nespotrebované porcie uchovávajte v chlade maximálne 2 dni.

Viac takýchto produktov