Produkty

Sheba Fresh & Fine kapsičky kuracie a morčacie pre dospelé mačky 6 x 50g

Produkty Sheba Fresh & Fine kapsičky kuracie a morčacie pre dospelé mačky 6 x 50g
Dostupné veľkosti
  • 6 x 50 g
S radom krmív pre mačky SHEBA(r) Fresh & Fine môžete svojej mačke ľahko dopriať chute, ktoré si zamiluje, so skvelou kombináciou lahodných kúskov poskytujúcich kompletnú výživu pre vášho mačacieho spoločníka. Vyrobené z vybraných ingrediencií bez umelých farbív a konzervantov – úžasný spôsob, ako sa zblížiť s vaším mačacím kamarátom pri kŕmení. K dispozícii v kapsičkách krmiva pre mačky po 50g. Vhodné pre všetky mačky staršie než 12 mesiacov – dospelé a staršie
  • Upútajte pozornosť vášho mačacieho kamaráta, vždy a znovu, vďaka nadrobno nakrájaným kúskom krmiva pre mačky Sheba podávaným v zamatovej šťave.
  • Vždy ideálna porcia pre čerstvú chuť pri každom jedle.
  • Všetky receptúry mokrého mačacieho krmiva Sheba boli vyvinuté v spolupráci s našimi veterinármi a špecialistami z CENTRA PRE VÝŽIVU DOMÁCICH MAZNÁČIKOV WALTHAM, čím je zabezpečená 100% kompletná a vyvážená výživa
Nutričné ​​hodnoty (%)
bielkoviny
8.0
obsah tuku
5.0
anorganická látka
1.9
hrubá vláknina
0.30
vlhkosť
83.0
INGREDIENCIE : mäso a produkty živočíšneho pôvodu (45%, vrátane kuracieho 4%), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (45%, vrátane morčacieho 4%), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry.
Please refer to the product label for the most accurate nutrition, ingredient, and allergen information.

Návod na kŕmenie

Odporúčané denné dávkovanie iba kapsička: 3kg mačka potrebuje 4-5 kapsičky denne 1 kapsičku môžete nahradiť 10 - 12 g suchého krmiva., 4kg mačka potrebuje 5-6 vrecúšok denne, 5kg mačka potrebuje 6-7 vrecúšok denne.

Viac takýchto produktov