Produkty

Sheba Fresh & Fine kapsičky losos a tuniak pre dospelé mačky 6 x 50g

Produkty Sheba Fresh & Fine kapsičky losos a tuniak pre dospelé mačky 6 x 50g
Dostupné veľkosti
  • 6 x 50 g
Najemno nakrájané kúsky podávané v lahodnej mäsovej šťave. Dokonalá porcia čerstvého a chutného krmiva pre mačky. Fantastický spôsob ako si získať pozornosť vášho mačacieho priateľa. Dostupné v balení po 50
  • Upútajte pozornosť vášho mačacieho kamaráta, vždy a znovu, vďaka nadrobno nakrájaným kúskom krmiva pre mačky Sheba podávaným v zamatovej šťave.
  • Vždy ideálna porcia pre čerstvú chuť pri každom jedle.
  • Všetky receptúry mokrého mačacieho krmiva Sheba boli vyvinuté v spolupráci s našimi veterinármi a špecialistami z CENTRA PRE VÝŽIVU DOMÁCICH MAZNÁČIKOV WALTHAM, čím je zabezpečená 100% kompletná a vyvážená výživa
Nutričné ​​hodnoty (%)
bielkoviny
8.0
obsah tuku
5.0
anorganická látka
1.9
hrubá vláknina
0.30
vlhkosť
83
Ingrediencie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (40%), ryby a vedľajšie produkty z rýb (vrátane 4% lososa), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (40%), ryby a vedľajšie produkty z rýb (vrátane 4% tuniaka), produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry.
Please refer to the product label for the most accurate nutrition, ingredient, and allergen information.

Návod na kŕmenie

Odporúčané denné dávkovanie iba kapsička: 3kg mačka potrebuje 4-5 kapsičky denne 1 kapsičku môžete nahradiť 10 - 12 g suchého krmiva., 4kg mačka potrebuje 5-6 vrecúšok denne, 5kg mačka potrebuje 6-7 vrecúšok denne.

Viac takýchto produktov